Hotelové TV Hotelový systém Informační panely Slaboproudé rozvody Softwarové aplikace Správa a servis

Informační panely

Tato technologie nabízí nepřetržitou nabídku informací, které jsou prezentovány zejména ve veřejných prostorech hotelu – na recepci, v lobby či u jednacích místností apod. Hosté tak mají srozumitelný přehled o pořádaných konferencích, seminářích či jednáních v konkrétních jednacích místnostech či saloncích.

Na recepci je zpravidla umístěn jeden větší informační displej, který zobrazuje potřebné množství informací, střídajících se na několika obrazovkách. Jsou tak k dispozici například aktuální kurzovní lístky, informace o počasí, akční nabídky hotelu, přehled pořádaných konferencí apod.

U dalších jednacích místností bývají umístěny menší displeje, zobrazující základní údaje o programu v každé jednotlivé místnosti (logo jednající firmy, název firmy, doba konání programu apod.)

Pro informační panely jsou využívány LCD displeje s vysokým rozlišením, které jsou propojeny s počítačem, s nainstalovaným programem.

SW je vlastně jednoduchý grafický program, přizpůsobený svému účelu. Program je velmi snadno instalovatelný, udržovatelný, použitelný a editovatelný, a to i netechnickým personálem hotelu.